HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm,

76.99 lei

Stoc epuizat furnizor principal. Contactati-ne pentru verificari suplimentare.

Stoc epuizat

EAN: 1.25G-SFP-550D-AU SKU: 1.25G-SFP-550D-AU Category: 1

HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C

Producator

EDGE

Garantie

999

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm,”
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm,
76.99 lei